Kierownik Regionu

  • Tarnowskie Góry, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-04-01
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2019-05-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VEOLIA POŁUDNIE

    poszukuje kandydatów na stanowisko

    KIEROWNIK REGIONU
    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
    Numer referencyjny: 2019/29/z

    Zadania:

    • Koordynowanie działań w zakresie bieżącego utrzymania, rozwoju i optymalizacji systemów energetycznych w regionie z uwzględnieniem wszystkich obszarów produktowych Veolii,
    • Zarządzanie pracą podległych Kierowników Ciepłowni,
    • Nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem systemów, instalacji i urządzeń w podległych Zakładach,
    • Sporządzanie budżetu oraz planu inwestycji i remontów na poziomie regionu oraz nadzór nad ich realizacją,
    • Inicjowanie i podejmowanie działań związanych z optymalizacją kosztów i przychodów,
    • Weryfikacja i nadzór nad sporządzaniem raportów z działalności Zakładów zgodnie z wymaganiami procedur wewnętrznych,
    • Koordynowanie przedsięwzięć handlowych związanych z rozwojem Zakładów w regionie (nowe podłączenia, nowe usługi),
    • Współpraca z władzami miast i gmin w regionie,
    • Udział w przedsięwzięciach marketingowych i PR adresowanych do społeczności lokalnych,

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym związanym z budową, eksploatacją lub utrzymaniem ruchu w energetyce min. 5 lat,
    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Znajomość zagadnień energetyki cieplnej w zakresie wytwarzania oraz przesyłu i dystrybucji,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, akceptacja konieczności częstej pracy w terenie,
    • Samodzielność w działaniu,
    • Umiejętność zarządzania zespołem.

    Proponujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
    • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
    • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport
    • Pracę w otwartym, współpracującym i zintegrowanym zespole
    Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV
    bottom