Oferta pracy

Regionalny Kierownik Operacyjny

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i aktywne uczestnictwo w utrzymaniu relacji z obecnymi klientami w podległym regionie,

  • Rozbudowa bazy klientów i podwykonawców przynależnych do regionu,

  • Nadzór nad utrzymywaniem i rozwijaniem pozytywnych kontaktów z przewoźnikami,

  • Nadzór nad poprawnością i kolejnością wykonywania zadań przez podległych spedytorów,

  • Realizacja i nadzór nad wyznaczonymi planami budżetowymi regionu oraz raportowanie,

  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w spedycji międzynarodowej,

  • Znajomość specyfiki i praktyka w prowadzeniu projektów LTL w ruchu międzynarodowym,

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość technik pozyskiwania i utrzymania klientów,

  • Znajomość specyfiki zleceń ekspresowych będzie mile widziana,

  • Znajomość giełd transportowych i systemów wspomagających aktywne pozyskiwanie podwykonawców,

  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela i Power Pointa,

  • Pozytywne nastawienie do realizacji wyznaczonych celów oraz motywacja do pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale Transportu,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

No Limit Sp. z o.o.

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy