Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionu

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż paliw płynnych wraz z obsługą posprzedażowa na wyznaczonym obszarze;

  • Bieżąca obsługa Klientów Firmy;

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów;

  • Przygotowywanie ofert handlowych, sporządzanie wycen i kosztorysów, prowadzenie negocjacji;

  • Bieżące raportowanie wyników swojej pracy, zgodnie ze standardami Firmy.

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w sprzedaży;

  • Zorientowanie na cel i wyniki;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych

  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta;

  • Znajomość branży paliwowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę współpracy (zależnie od preferencji Kandydata);

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);

  • Uzyskanie/pogłębienie unikalnego doświadczenia zawodowego w ciekawej branży paliwowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp. k.

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. to renomowana firma o ugruntowanej pozycji w branży paliwowej.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty: szczegółowe CV z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez kandydatkę/kandydata.