Oferta pracy

Kierownik Regionu

Expert Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • W swej codziennej pracy odpowiadać będziesz odpowiadać za zapewnienie ciągłości operacji logistycznych, więc Twoja znajomość tych procesów i specyfiki pracy w logistyce są niezwykle ważne.

  • Bardzo dobrze, jeśli potrafisz skupiać się na realizacji konkretnych celów, bo Twoim zadaniem będzie także zapewnienie maksymalnego zadowolenia klientów końcowych.

  • Każdy kij ma dwa końce, dlatego będziesz musiał pamiętać także o partnerach biznesowych. Do Twoich obowiązków będzie należało budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi, dla których liczy się terminowość i najwyższa jakość naszych usług.

  • Będąc liderem całego regionu, będziesz miał także wpływ na kształt Twojego zespołu, poprzez udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Jako, że nazwa stanowiska zobowiązuje, toteż Twoim chlebem powszednim będzie organizowanie pracy podległego zespołu z uwzględnieniem sporządzania grafików pracy i rozliczaniem czasu pracy podległych pracowników oraz motywowaniem ich, ocenianiem i podnoszeniem kwalifikacji - w końcu prawdziwi Experci nigdy nie przestają się rozwijać.

  • Jeżeli dodatkowo nie straszne Ci jest przygotowywanie raportów i analiz z zakresu obsługiwanych procesów, wyciąganie wniosków oraz współpraca z innymi działami to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię w nasze szeregi!

Nasze wymagania

  • Pomimo, że ponad wszystko cenimy sobie pozytywne nastawienie i zapał do pracy, to zależy nam, aby w parze z tym szło min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z budowaniem i zarządzaniem siecią transportową i magazynową.

  • Gdybyś do tego posiadał doświadczenie w zarządzaniu strukturą rozproszoną to byłoby już niemal idealnie.

  • Przydadzą Ci się także doskonałe umiejętności w zakresie budowania i utrzymywania relacji, dzięki którym nawiążesz kontakty i przełamiesz niejedną barierę.

  • Wiemy, że praca na stanowisku Kierownika ds. Logistyki bywa wymagająca, dlatego Zdolność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku, a także gotowość do podejmowania wyzwań oraz samodzielność to cechy, które pozwolą Ci stawiać czoła każdemu wyzwaniu.

  • Cechy, które pozwolą Ci skutecznie realizować Twoje zadania to także wysokie umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętność i swoboda w prowadzeniu spotkań i prezentacji, a także nastawienie na pracę zespołową oraz umiejętność koordynacji projektów.

  • Będzie potrzebna także Twoja gotowość do wyjazdów służbowych, a co za tym idzie - czynne prawo jazdy kat.

  • B. Mile widziane jest także wykształcenie wyższe.

  • To co zagwarantuje nam wspólny sukces i sprawi, że faktycznie powinieneś nosić miano Experta, to ambicja i nastawienie na realizację celów. Jeśli czujesz, że te cechy to Ty - to wygląda na to, że do siebie pasujemy!

To oferujemy

  • W firmie EXPERT najważniejsi są ludzie i ich zadowolenie, dlatego oferujemy Ci stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt B2B.

  • Chcemy byś był zadowolony nie tylko z efektów swojej pracy, ale również z zarobków, dlatego sprawimy, że oferowane przez nas atrakcyjne wynagrodzenie spotka się z Twoimi oczekiwaniami.

  • Na co dzień będziesz potrzebował łączności ze światem, dlatego otrzymasz od nas niezbędne narzędzia pracy takie jak komputer i telefon.

  • Rzecz jasna nie pozostawimy Cię samemu sobie - poza narzędziami, otrzymasz pełne wsparcie całego zespołu, niezbędne szkolenia wprowadzające, które pozwolą Ci na szybkie wdrożenie, a także miłą i przyjazną atmosferę.

  • Uwielbiamy inwestować w ludzi i ich potencjał, dlatego w naszych szeregach zyskujesz realną możliwość rozwoju zawodowego, jeżeli natomiast dodatkowo lubisz pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej usługi na najwyższym poziomie, to praca w EXPERT jest dla Ciebie idealna!

Expert Sp. z o.o. - Jesteśmy jednym z liderów dostaw gabarytowych zajmującym się obsługą logistyczną salonów meblowych oraz sklepów z branży RTV/AGD. Nasze usługi świadczymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie całego kraju, każdego dnia dbając o zadowolenie setek klientów.

Serdeczność, pomoc i poczucie bezpieczeństwa to wartości, którym hołdujemy nie tylko w relacji z naszymi klientami, ale które stanowią fundament naszej organizacji, dlatego jeśli poszukujesz stabilnej, rozwojowej i dobrze płatnej pracy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy