Ta oferta pracy jest nieaktualna od 363 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Rejonu

  • Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Chodecz, Ciechocinek, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lubień Kujawski, Łasin, Nakło nad Notecią, Nowe, Rypin, Solec Kujawski, Świecie, Toruń, Wąbrzeźno, Włocławek, Brodnica, Warlubie (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Avalia Sp. z o.o.

    Dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Sopocie, świadcząca usługi w zakresie pożyczek gotówkowych dla Klientów indywidualnych poszukuje nowych pracowników.

    www.avalia.pl

    Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Chodecz, Ciechocinek, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lubień Kujawski, Łasin, Nakło nad Notecią, Nowe, Rypin, Solec Kujawski, Świecie, Toruń, Wąbrzeźno, Włocławek, Brodnica, Warlubie (pow. świecki)
    Region: kujawsko-pomorskie
    Numer referencyjny: KR 12/2017

    Opis stanowiska:

    • Rekrutacja i szkolenie Przedstawicieli (sieć własna) oraz Pośredników (sieć zewnętrzna)
    • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie
    • Bezpośrednie wsparcie Przedstawicieli poprzez pracę w terenie
    • Motywowanie oraz nadzór nad podległymi Przedstawicielami oraz Pośrednikami

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w branży pożyczek gotówkowych (mile widziane)
    • Zdolności komunikacyjnych i wysokiej kultury osobistej
    • Systematyczności, sumienności i odpowiedzialności
    • Dobrej organizacji czasu pracy
    • Dążenia do sukcesu i osiągania wyników w pracy
    • Prawa jazdy kat. B
    • Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Możliwość szybkiego awansu i rozwoju
    • Pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy
    • Realny udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy
    • Samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy
    • Bezpośrednie wsparcie przełożonych
    • Pozytywną atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Avalia Spółka z o.o. z siedzibą w Sopocie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Avalia Spółka z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Reja 13/15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.