Kierownik Rejonu

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PUH GOLD DRÓB

    Firma P.U.H. Gold Drób jest właścicielem sieci Kurcze Pieczone. Sieć KP to charakterystyczne lokalizacje małej gastronomii, oferujące świeżą i zdrową żywność. Kurcze Pieczone działa na polskim rynku od 1996 roku. Od tamtej pory udało nam się zbudować ogólnopolską sieć punktów małej gastronomii oferujących najwyższej jakości dania z drobiu.
    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • praca w terenie,
    • zarządzanie lokalizacjami w podległym rejonie,
    • zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie oraz nadzór nad pracownikami,
    • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,
    • wprowadzanie i udoskonalanie oferty żywieniowej,
    • nadzorowanie spraw finansowych lokalizacji,
    • planowanie i kontrolowanie kosztów działalności operacyjnej,
    • nienormowany czas pracy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży gastronomicznej na podobnym stanowisku,
    • wysoko rozwinięte umiejętności efektywnego zarządzania zespołem oraz motywowanie pracownika,
    • umiejętność pracy według wyznaczonych standardów,
    • znajomość zasad: Sanepid, HACCP,
    • czynne prawo jazdy kategorii B,
    • kreatywność.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w prestiżowym otoczeniu,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • samochód służbowy.

    Poszukujemy osób z województwa dolnośląskiego i opolskiego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowcych.

    Administratorem Pani danych osobowych jest PUH ŁUKASZ-Gold Drób.

    1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Panią Katarzyną Bala-Antczak, możliwy jest pod adresem email: [email protected]
    2. Dane osobowe Pani/ Pana będą przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko sprzedawcy.
      na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, oraz na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody.
    3. Odbiorcami Pani danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa np. Administrator, upoważnieni pracownicy Administratora.
    4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji i nie dłużej niż 3 miesiące od momentu zakończenia rekrutacji na ww. stanowisko;
    5. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej;
    6. Jeżeli Pani/Pan uzna, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji;
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.