Logo Pracuj.pl

Kierownik Rejonu ds. Budowlanych

Lidl Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji formalno-technicznej nowych inwestycji
  • Nadzór i koordynacja realizacji obiektów handlowych oraz remontów generalnych zarówno pod kątem technicznym jak i formalnym
  • Prowadzenie odbiorów częściowych i końcowych obiektów nowobudowanych oraz remontowanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (techniczne/budowlane)
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów ppoż.
  • Umiejętność obsługi AutoCad oraz pakietu MS Office
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia
  • Umiejętność komunikacji, pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/w branży technicznej lub budowlanej
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Sabbatical
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport
  • Samochód służbowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne

Kierownik Rejonu ds. Budowlanych, Warszawa