Kierownik Rejonu ds. Budowlanych - woj. Podkarpackie / Małopolskie

Lidl sp. z o.o. sp.k.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca mobilna na terenie Woj. Podkarpackiego / Małopolskiego

  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji formalno-technicznej nowych inwestycji

  • Nadzór i koordynacja realizacji obiektów handlowych oraz remontów generalnych zarówno pod kątem technicznym jak i formalnym

  • Monitorowanie etapów realizacji obiektów zgodnie z wytycznymi; udział w spotkaniach z architektami i kierownikami budowy

  • Prowadzenie odbiorów częściowych i końcowych obiektów nowobudowanych oraz remontowanych

  • Monitorowanie wad budowlanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (techniczne/budowlane)

  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów ppoż.

  • Umiejętność obsługi AutoCad oraz pakietu MS Office

  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia

  • Umiejętność komunikacji, pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/w branży technicznej lub budowlanej

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne