Oferta pracy

Kierownik Rejonu ds. Owoców i Warzyw

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Praca mobilna obejmująca rejon północno-wschodniej Polski,

  • Zarządzanie efektywnością sprzedaży w zakresie produktów owoce/warzywa w podległych hurtowniach,

  • Kontrola jakości oraz dostępności owoców i warzyw,

  • Zarządzanie prawidłową ekspozycją produktów,

  • Szkolenie pracowników z prawidłowej ekspozycji warzyw i owoców,

  • Ścisła współpraca i budowanie relacji z klientami,

  • Monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu – min. 3 lata oraz min. roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Bardzo dobrze znasz rynek produktów owoce i warzywa,

  • Lubisz pracę mobilną,

  • Potrafisz skutecznie negocjować oraz budować długofalowe relacje z klientami i dostawcami,

  • Doskonale planujesz i organizujesz pracę własną,

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie oraz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko oraz ciekawy, pełen wyzwań zakres obowiązków,

  • Motywacyjny system wynagrodzenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

Eurocash Cash&Carry to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Przewiń do profilu firmy