Oferta pracy

Kierownik Rejonu (Gdańsk i okolice)

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych w podległych drogeriach

  • Budowanie wizerunku drogerii Hebe zgodnie z przyjętą strategią

  • Zarządzanie zespołem rozproszonym

  • Rekrutacja i rozwój pracowników

  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji

  • Kontrola kosztów oraz utrzymanie właściwego poziomu zapasu w sklepach

  • Koordynowanie otwarć nowych lokalizacji

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w branży retail na stanowisku kierowniczym

  • Umiesz zarządzać rozproszonym zespołem

  • Interesujesz się rynkiem kosmetycznym oraz zagadnieniami z obszaru beauty

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (minimum licencjat)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Masz silną orientację na cele i wyniki

  • Posiadasz bardzo dobrą organizację czasu pracy

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Jesteś otwarty na zmiany

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport PLUS

  • Kafeteria benefitów

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne