Oferta pracy

Kierownik Rejonu

Żabka PolskaO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży

  • Wspieranie i szkolenie Franczyzobiorców w prowadzeniu sklepu Żabka

  • Raportowanie efektywności realizowanych zadań we wszystkich podległych sklepach

Nasze wymagania

  • Skuteczność w realizacji celów (popartych wynikami)

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Umiejętność budowania partnerskich relacji

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Dyspozycyjność oraz umiejętność planowania czasu pracy

  • Umiejętność skutecznej komunikacji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • współpracę z convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • rozwój w ciekawych projektach

  • umowę współpracy na czas nieokreślony

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia za osiągnięte wyniki

  • dostęp do najnowszych technologii operacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • telefon służbowy

  • tablet/laptop

  • samochód służbowy z kartą paliwową