Oferta pracy

Kierownik Rejonu

Dealz Poland Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii Działu Operacyjnego w podległych sklepach celem realizacji założeń sprzedażowych

  • Dbanie o jakość realizacji obowiązujących standardów, oraz procedur

  • Identyfikowanie problemów, zagrożeń i możliwości rozwoju oraz sugerowanie niezbędnych działań korygujących w obszarze działań operacyjnych

  • Zarządzanie gospodarką magazynową w sklepach w celu zmniejszenia kosztów, oraz zapewnieniu dostępności produktu

  • Kontrolowanie wyników inwentaryzacji w podległym rejonie oraz podejmowanie działań zapobiegającym startom

  • Efektywne zarządzaniem podległym zespołem pracowników w oparciu o wartości Dealz

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i planowania działań

  • Motywacja, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań

  • Doświadczenie w pracy w handlu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Prawa jazdy kat B, oraz gotowości do codziennych podróży i nocowania poza domem

  • Znajomości pakietu Office

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Stabilność zatrudnienia

  • Korzystne warunki wynagradzania

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Adekwatne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy