Logo Pracuj.pl

Kierownik Rejonu

Dealz Poland Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii Działu Operacyjnego w podległych sklepach celem realizacji założeń sprzedażowych
  • Dbanie o jakość realizacji obowiązujących standardów, oraz procedur
  • Identyfikowanie problemów, zagrożeń i możliwości rozwoju oraz sugerowanie niezbędnych działań korygujących w obszarze działań operacyjnych
  • Zarządzanie gospodarką magazynową w sklepach w celu zmniejszenia kosztów, oraz zapewnieniu dostępności produktu
  • Kontrolowanie wyników inwentaryzacji w podległym rejonie oraz podejmowanie działań zapobiegającym startom
  • Efektywne zarządzaniem podległym zespołem pracowników w oparciu o wartości Dealz

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i planowania działań
  • Motywacja, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań
  • Doświadczenie w pracy w handlu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Prawa jazdy kat B, oraz gotowości do codziennych podróży i nocowania poza domem
  • Znajomości pakietu Office

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia
  • Korzystne warunki wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Adekwatne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz Poland Sp. z o.o.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Kierownik Rejonu, lubelskie