Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Rejonu

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Lublin
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.
    Twoje zadania:
    • realizacja strategii firmy i założonych parametrów sprzedaży
    • wsparcie Franczyzobiorców w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w sklepie Żabka
    • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży
    • raportowanie efektywności realizowanych zadań

    Oczekujemy od Ciebie:

    • znajomości branży FMCG
    • umiejętności budowania partnerskich i trwałych relacji z Franczyzobiorcami
    • wiedzy z zakresu technik sprzedaży
    • efektywności biznesowej i własnej
    • nastawienia na cel i wyniki
    • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

    Oferujemy:

    top
    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
    top