Oferta pracy

Kierownik Rejonu

Dealz Poland Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE –
WIELKA SZANSA DLA CIEBIE

Kim jesteśmy?

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.
Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.
Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

POSZUKUJEMY NA STANOWISKO:
KIEROWNIKA REJONU
(obszar działania, województwa: Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie)

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Wdrażanie oraz realizacja strategii Działu Operacyjnego w sklepach Dealz
  • Realizacja założonych celów biznesowych (realizacja budżetu, kontrola kosztów itp.)
  • Monitorowanie sytuacji w rejonie oraz podejmowanie adekwatnych działań
  • Efektywne zarządzanie rozproszonym zespołem pracowników w oparciu o wartości Firmowe
  • Zarządzanie gospodarką magazynową w sklepach

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (branża FMCG będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i planowania działań
  • Motywacji, zaangażowanie i pozytywnego nastawienia
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Prawa jazdy kat B, oraz gotowości do częstych podróży służbowych i nocowania poza domem
  • Biegłej obsługi pakietu Office

Za co polubisz swoją pracę:

  • Gwarantujemy umowę o pracę, narzędzia do pracy w terenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój firmy w Polsce i CEE
  • Pakiet opieki medycznej

Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy