Kierownik Rejonu Serwisowego

Otis Sp. z o.o.

Marynarki Polskiej 163

Młyniska

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie serwisu urządzeń zgodnie z podpisaną umową na serwis urządzeń dźwigowych (windy i schody ruchome) w podległym rejonie,

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • Ustalanie planu pracy i nadzorowanie podległych pracowników (konserwatorzy urządzeń dźwigowych),

  • Dokonywanie odbioru technicznego wykonywanych prac remontowych i wystawianie świadectw kontroli,

  • Przeprowadzanie regularnych audytów i kontroli jakości urządzeń oraz prowadzonych prac serwisowych,

  • Współpraca z Działem Sprzedaży dotycząca realizacji umów serwisowych,

  • Zarządzanie sprzedażą części zamiennych,

  • Tworzenie analiz oraz raportów usterek na zlecenie klientów,

  • Bieżące raportowanie wskaźników dotyczących bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, mile widziane w branży dźwigowej,

  • Wykształcenie techniczne (wykształcenie wyższe mile widziane),

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem pracowników,

  • Umiejętność obsługi programu MS Office,

  • Komunikatywność i orientacja na cel oraz klienta,

  • Umiejętność analizowania danych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, D i E.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,

  • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, bony świąteczne),

  • Samochód służbowy, także do użytku prywatnego,

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Otis jest pracodawcą oferującym politykę równych szans / akcji afirmacyjnych. Wszyscy wykwalifikowani kandydaci zostaną rozpatrzeni w procesie rekrutacji bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność lub status weterana, wiek lub jakąkolwiek inną klasę chronioną federalnie.

Przewiń do profilu firmy