Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Rejonu Sklepów Spożywczych Społem PSS

"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem podległych jednostek i kontrolowaniem wykonywania powierzonych im zadań

  • stałe monitorowanie rynku

  • zarządzanie procesem sprzedaży artykułów świeżych w sieci sklepów Społem PSS Kielce (intensyfikacja i aktywizacja sprzedaży)

  • budowanie wizerunku firmy

  • współpraca z pracownikami komórek organizacyjnych i kierownikami placówek handlowych, gastronomicznych i zakładów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (technologia żywności, ekonomia)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolność analitycznego myślenia

  • odpowiedzialność, sumienność i samodzielność

  • orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w terenie

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę w ugruntowanej stabilnej, polskiej firmie z tradycjami

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny uzależniony od wyników

  • rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, rekrutacjach wewnętrznych

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • nagrody jubileuszowe za staż

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci