Oferta pracy

Kierownik Rejonu

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&CarryO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzać sprzedażą w podległym rejonie, m.in. poprzez kontrolę kosztów, kontrolę zarządzania rotacją i dostępnością towarów w hurtowniach oraz dbanie o prawidłową politykę w zakresie przecen, likwidacji i strat,

  • Zarządzać zespołem Kierowników Hurtowni, wyznaczać cele, motywować, wspierać rozwój podwładnych,

  • Nadzorować rekrutację pracowników w podległych halach,

  • Kontrolować i wspierać ekspansję sieci abc oraz nadzorować współpracę hurtowni z klientami,

  • Nadzorować politykę w zakresie ograniczenia rezerwy urlopowej,

  • Zapewniać funkcjonowania podległych hurtowni zgodnie ze standardami firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w branży spożywczej,

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierownika Hurtowni w Eurocash Cash&Carry,

  • Bardzo dobrze znasz MS Office,

  • Jesteś gotowy/-wa do pracy w terenie i ewentualnej zmiany miejsca zamieszkania,

  • Masz prawo jazdy kategorii B,

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem,

  • Masz potrzebę ciągłego doskonalenia siebie i swojego zespołu,

  • Jesteś ukierunkowany/-na na realizację ambitnych celów,

  • Cechuje Cię elastyczność oraz umiejętność planowania i myślenia strategicznego.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku,

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + wysoka premia i nagrody za osiągane wyniki,

  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy,

  • Ubezpieczenie menadżerskie oraz rozszerzony pakiet Medicover.

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy