Logo Pracuj.pl

Kierownik Rejonu

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&CarryO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii handlowej w podległych hurtowniach
  • Zapewnienie funkcjonowania hurtowni zgodnie ze standardami Eurocash
  • Odpowiedzialność za wyniki handlowe oraz kontrola kosztów
  • Kontrola zarządzania rotacją towaru w hurtowniach
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Kierowników Hurtowni
  • Pozyskiwanie nowych sklepów do sieci franczyzowej ABC i nadzór nad współpracą z klientami
  • Praca na terenie 3 województw: łódzkie, mazowieckie oraz śląskie

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat pracy w branży handlowej
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Gotowości do częstych podróży służbowych
  • Entuzjazmu oraz nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • karty przedpłacone

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Kierownik Rejonu, śląskie