Logo Pracuj.pl

Kierownik Rejonu Sprzedaży

Lidl Polska sp. z o. o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w swoim rejonie
  • Wspieranie managerów sklepu w ich codziennych obowiązkach
  • Zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników
  • Odpowiedzialność za wyniki sklepów oraz za realizowanie przez nie ustalonych celów
  • Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w podobnym obszarze oraz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Elastyczność, przedsiębiorczość, umiejętność planowania i myślenia strategicznego
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
  • Wysoka motywacja do pracy w trybie zadaniowym
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Ukończone studia: ekonomia, marketing i zarządzanie, finanse, coaching, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Ukończone kursy z zakresu kompetencji managerskich (komunikacja, zarządzanie czasem)
  • Doświadczenie w branży FMCG lub/i HoReCa
  • Wiedza z zakresu prawa pracy oraz HACCP

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport
  • Auto służbowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Kierownik Rejonu Sprzedaży, lubuskie