Oferta pracy

Kierownik Rejonu Sprzedaży

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W związku dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Kierownik Rejonu Sprzedaży.

Twoje zadania

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w rejonie.
  • Realizacja strategii sprzedażowej Firmy oraz odpowiedzialność za osiąganie założonych celów.
  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem.
  • Planowanie i analiza procesów sklepowych.
  • Monitorowanie działań konkurencji.
  • Analiza rozwoju rynku w obszarze sprzedaży.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość j. angielskiego/i lub j. niemieckiego B1.
  • Min. 2 lata doświadczenia w handlu detalicznym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach Firmy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Zadaniowy czas pracy.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Telefon służbowy
  • Laptop
  • Pakiet sportowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 143 sklepy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy