Logo Pracuj.pl

Kierownik Rejonu Sprzedaży

Lidl Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w swoim rejonie
  • Wspieranie managerów sklepu w ich codziennych obowiązkach
  • Zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników
  • Odpowiedzialność za wyniki sklepów oraz za realizowanie przez nie ustalonych celów
  • Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w podobnym obszarze oraz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Elastyczność, przedsiębiorczość, umiejętność planowania i myślenia strategicznego
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
  • Wysoka motywacja do pracy w trybie zadaniowym
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Ukończone studia: ekonomia, marketing i zarządzanie, finanse, coaching, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Ukończone kursy z zakresu kompetencji managerskich (komunikacja, zarządzanie czasem)
  • Doświadczenie w branży FMCG lub/i HoReCa
  • Wiedza z zakresu prawa pracy oraz HACCP

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Sabbatical
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport
  • Samochód służbowy i nowoczesne narzędzia pracy (m.in. iPad)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne

Kierownik Rejonu Sprzedaży, Poznań