Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Rejonu Sprzedaży (retail)

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Rejonu Sprzedaży (retail)Numer ref.: Nr ref.: KRS/EF

Obowiązki:

  • zarządzanie pracą sklepów na określonym regionie,
  • realizacja strategii sprzedażowej firmy oraz odpowiedzialność za osiąganie przez sklepy założonych wyników i celów,
  • zarządzanie podległym zespołem, rekrutacja, dobór, szkolenie oraz rozwój pracowników,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym regionie sprzedaży,
  • monitorowanie działań konkurencji oraz rozwoju rynku w obszarze sprzedaży.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu placówkami handlowymi,
  • znajomość procedur, które są wykorzystywane w funkcjonowaniu sieci handlowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wysoko rozwinięte kompetencje miękkie,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych oraz pracy mobilnej na terenie Polski.
Nasz Klient oferuje:
  • ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie zarządzanych obiektów,
  • pełną wyzwań i ciekawą pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy, które ułatwią codzienne obowiązki,
  • realne możliwości rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne