Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Rejonu

KASEO sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis firmy:

Dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Sopocie, świadcząca usługi w zakresie pożyczek gotówkowych dla Klientów indywidualnych poszukuje nowych pracowników.

   Opis stanowiska:

  • Rekrutacja i szkolenie Przedstawicieli (sieć własna)
  • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Bezpośrednie wsparcie Przedstawicieli poprzez pracę w terenie
  • Motywowanie oraz nadzór nad podległymi Przedstawicielami oraz Pośrednikami

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży pożyczek gotówkowych
  • Zdolności komunikacyjnych i wysokiej kultury osobistej
  • Systematyczności, sumienności i odpowiedzialności
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Dążenia do sukcesu i osiągania wyników w pracy
  • Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego awansu i rozwoju
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Realny udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy
  • Samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy
  • Bezpośrednie wsparcie przełożonych
  • Pozytywną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne