Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Rejonu

KASEO sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

- Rekrutacja i szkolenie Przedstawicieli (sieć własna)

- Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie

- Bezpośrednie wsparcie Przedstawicieli poprzez pracę w terenie

- Motywowanie oraz nadzór nad podległymi Przedstawicielami oraz Pośrednikami

Nasze wymagania

Oczekujemy:

- Doświadczenia w branży pożyczek gotówkowych

- Zdolności komunikacyjnych i wysokiej kultury osobistej

- Systematyczności, sumienności i odpowiedzialności

- Dobrej organizacji czasu pracy

- Dążenia do sukcesu i osiągania wyników w pracy

- Prawa jazdy kat. B

- Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Oferujemy:

- Możliwość szybkiego awansu i rozwoju

- Pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy

- Realny udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy

- Samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy

- Bezpośrednie wsparcie przełożonych

- Pozytywną atmosferę w pracy

O nas

Opis firmy:

Dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Sopocie, świadcząca usługi w zakresie pożyczek gotówkowych dla Klientów indywidualnych poszukuje nowych pracowników.