Oferta pracy

Kierownik Rejonu

Żabka PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych

  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży

  • wspieranie i szkolenie Franczyzobiorców w prowadzeniu sklepu Żabka

  • raportowanie efektywności realizowanych zadań we wszystkich podległych sklepach

Nasze wymagania

  • skuteczność w realizacji celów (popartych wynikami)

  • doświadczenie w sprzedaży

  • umiejętność budowania partnerskich relacji

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • dyspozycyjność oraz umiejętność planowania czasu pracy

  • umiejętność skutecznej komunikacji

  • prawo jazdy kat.B

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • umowę współpracy na czas nieokreślony

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, karta flota, tablet, telefon służbowy)

  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG

  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • telefon służbowy

  • tablet/laptop

  • samochód służbowy z kartą paliwową