Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Rekrutacji / Manager ds. Rekrutacji

INSTAL SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznawanie i analizowanie potrzeb w obszarze polityki HR,

  • Stała współpraca i wsparcie podległych jednostek w realizacji celów poprzez współtworzenie i realizowanie polityki HR,

  • Wprowadzenie narzędzi i rozwiązań ułatwiających zarządzanie różnymi obszarami HR,

  • Prowadzenie procesów selekcji oraz rekrutacji.

  • Tworzenie, rozwijanie oraz wdrażanie nowoczesnych narzędzi niezbędnych do realizacji działań spójnych ze strategią oraz kulturą organizacyjną organizacji;

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera lub HR Managera co najmniej 1 rok (aplikacje kandydatów nie spełniających wymogów, nie będą rozpatrywane)

  • Wysoko rozbudowane kompetencje analityczne,

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, szkoleń, programów rozwojowych,

  • Wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Entuzjazm i dynamizm w działaniu, nastawienie na rezultat,

  • 8 Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa plus premie

  • Biuro w samym centrum miasta (przy dworcu autobusowym)

  • Pełne szkolenie oraz wdrożenie do zawodu

  • Praca w młodym i zgranym zespole, który zawsze służy pomocą

  • Możliwość rozwoju w strukturach lokalnych jak i w strukturach globalnych

  • Pracę w firmie o mocnej i stabilnej marce

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Instal Solar to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy. Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii słonecznej nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i zaoszczędzonych finansów.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej.

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy