Oferta pracy

Kierownik Relacji z Producentem

GRUPA NEUCA

  • Forteczna 35, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Toruń

Twój zakres obowiązków

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy osobę, która będzie:

* określała i wdrażała strategię negocjacji oraz rozwoju współpracy z producentami, analizowała rynek farmaceutyczny i dostosowywała strategie do zmian zachodzących na rynku,

* negocjowała warunki współpracy z producentami dla aptek oraz kanału e-commerce (ofertę handlową oraz pozostałe elementy współpracy – targety, rozliczenia, warunki dystrybucji),

* planowała cele, prognozowała i monitorowała na bieżąco poziom ich wykonania oraz podejmowała działania na maksymalizację korzyści ze współpracy z producentami,

* negocjowała i zatwierdzała umowy handlowe oraz rozliczenia warunków zawartych umów,

* brała udział w projektach wewnątrzfirmowych.

Nasze wymagania

Zależy nam na kandydacie, który:

* bardzo dobrze zna zasady panujące w handlu detalicznym na rynku farmaceutycznym,

* wie jak badać i interpretować trendy oraz zachodzące zmiany,

* rozumie zasady funkcjonowania rynku od strony działań producenckich,

* ma wiedzę i co najmniej dwuletnie doświadczenia w zakresie prowadzenia negocjacji,

* posiada dużą świadomość biznesową oraz jest silnie zorientowany na cel,

* potrafi budować relacje z klientami oraz partnerami biznesowymi,

* posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

To oferujemy

Oferujemy:

* współpracę wśród ekspertów, którzy tworzą Departament Wsparcia Niezależnych Aptek w GK Neuca,

* wynagrodzenie stałe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,

* zadaniowy charakter pracy,

* narzędzia pracy: laptop oraz smartfon,

* elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,

* szansę na rozwój i pogłębianie kompetencji,

* cross obszarowe działania, dynamikę pracy oraz dużą samodzielność,

* pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników