Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Restauracji/Bistro wraz z Centrum Promocji Wina

Hossa.biz Sp. z o.o.

  • Norwida 4, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Norwida 4

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu i realizacji strategii marketingowej i sprzedażowej lokalu

  • Kompleksowe i samodzielne zarządzanie obiektem i prowadzoną w nim działalnością w zakresie gastronomii i promocji wina

  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe, realizację budżetu przychodów i kosztów

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług

  • Polityka personalna, zarządzanie pracownikami i współpracownikami z branży gastronomicznej

  • Szkolenie i motywowanie pracowników pozwalające zbudować stabilny zespól, który będzie gwarantem jakości

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w gastronomii

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego

  • Zdolności kierownicze i organizatorskie

  • Znajomość aktualnych trendów gastronomicznych oraz potrzeb lokalnego rynku

To oferujemy

  • Samodzielną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie ściśle powiązane z wynikiem finansowym obiektu

  • Profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu, kontrolingu, księgowości, gastronomii i techniki

  • Inne uzgodnione świadczenia dodatkowe

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W naszym nowym biurowcu GATO, zlokalizowanym na terenie Garnizonu zdecydowaliśmy o uruchomieniu Restauracji/Bistro wraz z Centrum Promocji Wina Isolette.

SAS Chateau Isolette to spółka francuska, należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, która prowadzi działalność uprawy winorośli i produkcji wina, w winnicy zlokalizowanej w Prowansji. Rezultatem naszej rzemieślniczej produkcji jest kilkanaście rodzajów wina w łącznej ilości około 200 000 butelek rocznie.

Poszukujemy kandydata, który pokieruje naszym nowym rynkowym przedsięwzięciem.

Operatorem obiektu jest spółka Hossa.biz będąca operatorem hoteli i obiektów gastronomicznych oraz zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych i usługowych.

Przewiń do profilu firmy