Oferta pracy

Compass Group Poland

Kierownik Restauracji

Compass Group PolandO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie restauracją oraz podległym zespołem

  • odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych

  • kontrolę i optymalizację kosztów

  • prowadzenie dokumentacji restauracji

  • budowanie partnerskich relacji z Klientem

  • szkolenie i motywowanie zespołu

  • zapewnienie Gościom wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej obsługi

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej

  • znajomość podstawowych zagadnień kosztowych – w tym rozliczania i raportowania

  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • pozytywna energia i otwartość na zmiany

  • umiejętność motywowania

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (szczególnie Excel)

  • zainteresowanie trendami gastronomicznymi

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • wykształcenie gastronomiczne, które będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska

  • bezpłatne posiłki pracownicze

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • profesjonalne szkolenia

  • system bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

  • ocenę pracy opartą na jasno określonych kryteriach

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • bony żywieniowe

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie. Staramy się, aby każdy z Was w naszych restauracjach poczuł się wyjątkowo – dlatego jesteśmy liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Codziennie inspirujemy, dodajemy energii, a przede wszystkim łączymy ludzi poprzez jedzenie.

W końcu to nasza podstawowa kompetencja.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje