Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Restauracji

SALTIC Blachowski Szafrański spółka komandytowa

  • Grzybowo (pow. kołobrzeski)

    Grzybowo (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór operacyjnego funkcjonowania poszczególnych punktów sprzedaży: hotel HB, a’la carte, bar, oranżeria we współpracy w ścisłej współpracy z F&B Managerem

  • zapewnienie wysokiej jakości usług F&B zgodnie ze standardami SALTIC HOTELS

  • współtworzenie oraz realizacja budżetów w gastronomii

  • szkolenie i motywowanie zespołu w celu osiągnięcia jak najwyższych standardów

  • respektowanie określonego budżetu i wytycznych zakupowych

  • pełne zarządzanie punktami sprzedaży F&B oraz podległym zespołem

Nasze wymagania

  • jesteś urodzonym leaderem

  • posiadasz doświadczenie jako Manager Restauracji a’la carte oraz bankietowej/hotelowej

  • praca pod presją czasu przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości standardów nie jest dla Ciebie wyzwaniem

  • potrafisz nawiązywać i podtrzymywać relacje z klientami biznesowymi oraz gośćmi hotelu,

  • biegle znasz język polski, znajomość angielskiego i niemieckiego mile widziana

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań

  • możliwość rozwoju i awansu

  • samodzielność i swoboda w działaniu

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • przyjazne warunki pracy

  • pracę w młodym, energicznym zespole

  • udział w współtworzeniu wyjątkowego produktu jakim jest SALTIC HOTELS

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Gdy pasja staje się pracą

Dołącz do naszego SALTIC DREAM TEAM i razem budujmy Hotel, który pozwala Gościom doświadczać holistycznego wypoczynku. Gwarantujemy możliwość rozwoju, świetną atmosferą oraz ciekawe wyzwania.

Życie jest za krótkie, pracuj tam gdzie rozwiniesz żagle!

Dołącz do zespołu i twórz z nami niepowtarzalny klimat hotelu Saltic Resort & SPA Łeba! Poczuj energię, dzięki której rozwiniesz skrzydła.

Saltic Resort & SPA Łeba to nowoczesny 4* hotel, zlokalizowany w zacisznej części Łeby między morzem a jeziorem Sarbsko, w malowniczej scenerii lasów sosnowych, dziewiczych plaż i wędrujących wydm. Hotel Saltic Łeba wyróżnia się nowoczesną, wtopioną w krajobraz architekturą, urzekającą aranżacją wnętrz oraz luksusową strefą relaksu.

Przewiń do profilu firmy