Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Restauracji i Bankietów

Hotel Lamberton Business & ConferencesO firmie

4 8007 000 brutto / mies.
  • Poznańska 492
    Ołtarzew (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Hotel Lamberton Business & Conferences

Poznańska 492

Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)

Hotel Lamberton*** to obiekt biznesowo-konferencyjny. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć, konferencji i bankietów. Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Zdolności kierownicze, doświadczenie w pracy w gastronomii
  • Życzliwość i profesjonalizm w podejściu do Gościa
  • Kreatywność i sumienność w pracy nad realizacją założeń budżetowych

Główne zadania:

  • Organizacja pracy podległego personelu
  • Dbałość o wysoki standard obsługi Gości konferencyjnych i indywidualnych
  • Bieżąca współpraca z innymi działami Hotelu
  • Nadzór nad stanami magazynowymi i dbałość o wyposażenie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Pracę w środowisku biznesowym z najbardziej rozpoznawalnymi markami w kraju
  • Szkolenia rozwojowe
  • Posiłki pracownicze
  • Zniżki pracownicze na usługi Hotelu

Ogłoszenie archiwalne