Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik restauracji

Mr Hamburger S.A.

  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem i dbanie o dobrą komunikację wewnętrzną

  • Stałe i aktywne wspieranie zespołu we wszystkich codziennych zadaniach

  • Dbanie o przestrzeganie standardów i najwyższą jakość serwowanych produktów

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów, dbanie o pozytywny wizerunek restauracji i dobrą atmosferę

  • Efektywna realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Planowanie i zapewnianie dostępności produktów do sprzedaży

  • Wykonywanie inwentaryzacji oraz prowadzenie dokumentacji restauracji

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania do działania i budowania pozytywnej atmosfery współpracy

  • Komunikatywność, umiejętność pracy z klientem i współpracy w zespole

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Pozytywne nastawienia do realizacji codziennych zadań i celów sprzedażowych

  • Dyspozycyjność i proaktywne podejście do powierzanych zadań

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i otwartość na zmiany

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - konieczna do pracy w gastronomii, możesz ją wyrobić tuż przed podjęciem pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

  • System premiowy uzależniony od wyników Twojej restauracji

  • Elastyczny grafik, który połączysz z innymi zajęciami

  • Profesjonalne wdrożenie przygotowujące do objęcia stanowiska

  • Realny wpływ na tworzenie i rozwój zespołu

  • Możliwość korzystania z posiłku pracowniczego

Jeśli jesteś zainteresowany(-a) zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz przesyłania CV poprzez przycisk "Aplikuj szybko".

Mr Hamburger S.A. działa na polskim rynku nieprzerwanie od 30 lat.

Koncentrujemy się na rozwoju sieci gastronomicznej.

Przewiń do profilu firmy