Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Restauracji

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nowo powstały hotel nad polskim morzem poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
    Kierownik Restauracji (K/M)
    Region: pomorskie

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie nowoczesną restauracją
    • zarządzanie oraz szkolenie zespołu kelnerów
    • dbałość o wysoki standard obsługi gości
    • znajomość rynku gastronomicznego, standardów i trendów

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność zarządzania zespołem ludzi, motywowania przy jednoczesnym stworzeniu miłej atmosfery współpracy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki współpracy
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na wyżej wymienionym stanowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu
    • Atrakcyjny system bonusów
    • Pensja: 3500 – 4500zł netto

    CV ze zdjęciem w języku polskim lub angielskim wraz ze zgodą na
    przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.