Logo Pracuj.pl

Kierownik Restauracji Pracowniczej

Goldman RecruitmentO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - dużej organizacji, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Restauracji Pracowniczej.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie stołówką pracowniczą,
  • odpowiedzialność realizacją powierzonego budżetu,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z funkcjonowaniem restauracji,
  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z klientem,
  • zarządzaniem zespołem powyżej 15 osób – rekrutacja, motywowanie, monitorowanie realizacji powierzonych zadań,
  • raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w zarządzaniu restauracją lub stołówką pracowniczą,
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętności negocjacyjne i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętności skutecznego zarządzania kosztami i orientacja na realizację wyników finansowych,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość oprogramowania MS Office w tym Excel.

Pracodawca oferuje

  • szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w dużej organizacji,
  • stabilność zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • bezpłatne posiłki,
  • niezależność i swobodę w realizowaniu zadań.

Goldman Recruitment

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Aktualne oferty pracodawcy
194342/9016

Kierownik Restauracji Pracowniczej, Warszawa