Kierownik Restauracji Pracowniczej (żywienie zbiorowe/zamknięte)

Dussmann Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego Zespołu

  • Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki,

  • Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą Klienta

  • Kontrola i zarządzanie kosztami obiektu

  • Prowadzenie rozliczeń sprzedaży - dziennych, miesięcznych,

  • Proaktywność w dążeniu do podniesienia rentowności kontraktu

  • Współpraca z dostawcami, robienie zamówień, inwentaryzacji, kontrola stanów magazynowych

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • Raportowanie wyników do przełożonych

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość prawa pracy pozwalająca na efektywne wykonywanie zadań menedżerskich

  • Umiejętności liderskie w zakresie zarzadzania ludźmi

  • Umiejętności delegowania zadań i kreowania pozytywnej atmosfery zespołowej

  • Znajomość zagadnień HACCP, normy ISO 22000

  • Dobra znajomość MS Office

  • Dobra organizacja pracy

  • Silna motywacja wewnętrzna i nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia (podstawa, dodatek funkcyjny, system premiowy)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji

  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy

  • Świetną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ub. grupowego, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy)

  • Profesjonalne szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową działającą w obszarze usługowym Integrated Facility Management.

Przewiń do profilu firmy