Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik restauracji

PHU STEP

4 8505 600 brutto / mies.
  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad organizacją i planowaniem pracy

  • Zarządzanie systemem w sytuacjach kryzysowych

  • Kontrola pracy personelu zgodnie ze standardami Pizzy Hut

  • Przewidywanie trendów dotyczących sprzedaży / marketing i promocja lokalu

  • Wdrażanie i egzekwowanie inicjatyw oraz projektów brandowych

  • Planowanie sprzedaży – kalkulacja i analiza zysków i strat

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem

  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Obsługa komputera oraz pakietów office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie

  • Możliwość rozwoju na okrągło dzięki wygodnej dla Ciebie ścieżce kariery

  • Inspirujące szkolenie, by zapewnić Ci dobry start

  • Umowę o pracę

  • Kartę zdrowia PZU

  • Stabilną pensje, elastyczne dodatki

O nas

W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów, jakie rozwijają się pod naszym dachem.