Kierownik Restauracji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 19.02.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATALIAN POLAND zatrudniająca 3 000 pracowników jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie usług Facility Management od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów.  Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie technicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.

    Do jednej z naszych spółek ASPEN RES Sp. z o.o. poszukujemy ambitnych osób do pracy w restauracji pracowniczej jednego z naszych Klientów – amerykańskiego centrum logistycznego.

    KIEROWNIK RESTAURACJI
    Miejsce pracy: Wrocław – Psie Pole

    CEL STANOWISKA: Efektywne zarządzanie restauracją pracowniczą oraz relacjami z Klientem

    ZADANIA:

    • Zarządzanie restauracją pracowniczą zgodnie ze standardami firmy
    • Zarządzanie menu restauracji i udział w jego tworzeniu
    • Zarządzanie budżetem oraz optymalizacja kosztów
    • Zarządzanie personałem i kształtowanie dobrej atmosfery
    • Organizacja pracy, delegowanie zadań i kontrola ich realizacji
    • Prowadzenie działań marketingowych i budowanie wizerunku firmy
    • Bieżące administrowanie funpage w mediach społecznościowych
    • Bieżący kontakt z Klientem oraz budowanie długotrwałych relacji
    • Bieżący nadzór nad jakością obsługi gości
    • Badanie satysfakcji Klienta oraz inicjowanie i wprowadzanie zmian

    WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego wymagana do codziennych kontaktów z klientem – warunek konieczny
    • Wykształcenie gastronomiczne lub z zakresu zarządzania
    • Kilkuletnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w branży usług gastronomicznych, hotelowych
    • Doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
      Umiejętności komunikacyjnych, budowania i utrzymywania relacji
    • Umiejętności podejmowania decyzji managerskich
    • Umiejętności planowania i organizowania
    • Samodzielności w działaniu
    • Proaktywnej postawy biznesowej
    • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

    OFERUJEMY:

    • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
    • System szkoleń
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
    www.atalian.com
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem: