Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

EL-INWEST Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

EL-INWEST Sp. z o.o. od 35 lat zajmuje się wykonawstwem robót elektrycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy wykonując prace w zakresie:

  • instalacje w obiektach hal przemysłowych
  • instalacje w obiektach użyteczności publicznej
  • centra rozrywkowe
  • centra handlowe
  • budynki biurowe
  • budowa linii energetycznych NN i ŚN napowietrznych i kablowych
  • budowa linii 0,4 kV i 15 kV napowietrznych i kablowych potrzeb PKP
  • remonty i budowa stacji trafo wolnostojących i wnętrzowych
  • remont i budowa Podstacji Trakcyjnych PKP
  • stacje paliw

Obecnie spółka realizuje jedne z większych budów elektrotechnicznych w Polsce

  • Szpital UJ w Prokocimiu/Kraków – największa inwestycja medyczna w Europie
  • Biurowiec Mennica Legacy Tower – jeden z najwyższych budynków biurowych realizowanych obecnie w Warszawie
  • Baza Wojskowa dla NATO oraz USA Army – największa inwestycja wojskowa w Polsce.
  • Rozbudowa Elektrociepłowni Żerań w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet.
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym.
  • umiejętność kosztorysowania,
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia budowlane - do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • prawo jazdy kategorii B.
  • znajomość pakietu MS Office oraz Autocad/Briscad

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy
  • współpraca z najlepszymi ekspertami w branży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EL-INWEST Sp .z  o.o (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy