Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Administratora danych, tj. KALTER Sp. z o.o. z siedzibą w 15-218 Białystok, ul. Augustowska 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KALTER Sp. z o.o.

Kierownik Robót

KALTER Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie wyznaczonym odcinkiem budowy, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;

  • organizowanie oraz koordynowanie prac na wyznaczonym zakresie zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót;

  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP;

  • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo;

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;

  • dobra umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych;

  • niezbędne narzędzia do pracy,

Tak się u nas pracuje