Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Bitumicznych

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Chrzanów
    Chrzanów, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie całością procesu realizacji przy budowie nawierzchni bitumicznych.
  • Harmonogramowanie prac oraz nadzór nad terminowością ich wykonania.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac.
  • Kontrola i optymalizacja kosztów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego budowlanego.
  • 2 letniego stażu pracy na podobnym stanowisku.
  • Uprawnień budowlanych oraz znajomości prawa budowlanego.
  • Umiejętności prowadzenia budów pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym.
  • Znajomości norm i specyfikacji technicznych w zakresie budowy nawierzchni bitumicznych.
  • Dyspozycyjności oraz bardzo dobrej organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dopłatę do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

W celu wzmocnienia naszego zespołu w obszarach budownictwa drogowego poszukujemy Kandydata/ki do pracy na stanowisko: Kierownik Robót Bitumicznych.

Czekamy na Twoje podanie (CV, list motywacyjny) z dopiskiem „kierownik robót bitumicznych” pod niżej podany adres:

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

e-mail: [email protected]

Kierownik Robót Bitumicznych, Chrzanów