Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót bitumicznych

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie całością procesu realizacji przy budowie nawierzchni bitumicznych.

  • Harmonogramowanie prac oraz nadzór nad terminowością ich wykonania.

  • Kontrola jakości wykonywanych prac.

  • Kontrola i optymalizacja kosztów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego budowlanego.

  • 2 letniego stażu pracy na podobnym stanowisku.

  • Uprawnień budowlanych oraz znajomości prawa budowlanego.

  • Umiejętności prowadzenia budów pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym.

  • Znajomości norm i specyfikacji technicznych w zakresie budowy nawierzchni bitumicznych.

  • Dyspozycyjności oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

  • Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Miejsce pracy w oddziale w Chrzanowie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

Jesteśmy rodzinną, ogólnoeuropejską grupą średnich przedsiębiorstw z branży budowlanej. Nasza główna siedziba w Polsce mieści się we Wrocławiu. Wykonujemy kompletne spektrum usług budowlanych: od pojedynczych przedsięwzięć budowlanych po złożone, kompleksowe, wielkoskalowe projekty. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji budowlanych w generalnym wykonawstwie szczególnie w segmencie budownictwa ogólnego, drogowego i mostowego.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje podanie (CV) z dopiskiem „kierownik robót bitumicznych” pod niżej podany adres:

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. (Oddział Chrzanów)

ul. Wodzińska 55

32-500 Luszowice

e-mail: [email protected]