Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót- branża elektryczna

ARD Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka komandytowa

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Firma ARD prowadzi rekrutację na stanowisko: Kierownik budowy/robót – branża elektryczna.

  • Lokalizacje inwestycji: Toruń, Bydgoszcz

  • Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót elektrycznych / teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy

  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac

  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji projektowej

  • optymalizacja realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych

  • ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

  • raportowanie postępów prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek Elektrotechnika)

  • uprawnienie do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej

  • dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

  • bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia;

  • niezbędne narzędzia pracy.

O nas

ARD – tworzymy wyjątkową przestrzeń do życia i pracy.

Nowoczesne rozwiązania, ponadczasowa estetyka, wysoka energooszczędność

i wymarzone lokalizacje.