Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót (Branża Sanitarna)

JOKA BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie, nadzór i organizacja pracy oraz odpowiedzialność za prawidłowe i zgodne z przepisami polskiego prawa, a w szczególności przepisami BHP, prawa budowlanego i zasadami sztuki budowlanej prowadzenie budowy

  • nadzór i organizacja pracy podległych pracowników i podwykonawców

  • rozliczanie poszczególnych etapów robót zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • raportowanie wykonania poszczególnych rodzajów robót.

  • przygotowanie wycen robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne(preferowany kierunek: inżynieria środowiska lub pokrewne)

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci , instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych ,wod-kan

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność do pracy w terenie

  • systematyczność, kreatywność, samodzielność

  • umiejętność obsługi komputera( Office, programy do kosztorysów, MS Projekt, Norma, AutoCad)

  • umiejętność budżetowania i przygotowania harmonogramów rzeczowo-finansowych

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość języków obcych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • jesteśmy elastyczni w temacie zasad współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne