Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót branżowych- sanitarnych/ elektrycznych

KOBYLARNIA S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad dokumentacją projektową w zakresie zagadnień branży sanitarnej lub elektrycznej

  • planowanie i kierowanie wykonania robót,

  • bieżące monitorowanie postępu robót

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;

  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców,

  • wykonywanie obmiarów robót,

  • uczestnictwo w odbiorach robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - w specjalności sanitarnej lub elektrycznej

  • minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia budowlane

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;

  • umiejętności pracy na komputerze (MS Office, mile widziany Auto Cad, Norma, MS Project, iTWO)

  • współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż;

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

  • możliwość pracy w delegacji na terenie całego kraju

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce na rynku budowlanym,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.