Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót branży instalacyjno-sanitarnej

A&R Sp. z o.o.

  • Sanowa 40, Leżajsk
    Leżajsk, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Sanowa 40

Leżajsk

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, prowadzenie i realizacja budów z branży instalacyjno-sanitarnej w zakresie zarówno sieci zewnętrznych jak i instalacji wewnętrznych,

  • analiza dokumentacji projektowej,

  • podstawowe prace administracyjne dotyczące funkcjonowania budowy i zatrudnienia pracowników,

  • prowadzenie i koordynowanie prac brygad własnych (kontrola jakości i terminowości),

  • obmiary robót,

  • zamawianie materiałów,

  • współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi (instalacje),

  • znajomość branży sanitarnej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji i planowania pracy własnej oraz podległych pracowników,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w delegacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie – od 5000 brutto (w zależności od kwalifikacji),

  • uczestnictwo w projektach dających możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Teren działania:

Polska południowa (województwa podkarpackie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie)