Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót branży SRK, teletechnicznej i energetycznej

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fima Polska Sp. z o.o.

    FIMA jest międzynarodowym integratorem systemów, specjalizującym się w rozwiązaniach data center, bezpieczeństwa, wdrożeń dla transportu i kolei. Działamy w krajach bałtyckich. W związku z pozyskaniem nowych kontraktów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    • Nadzór i koordynacja nad pracami w zakresie montażu i uruchomień urządzeń;
    • Udział w przygotowywaniu ofert;
    • Udział w wyborze podwykonawców i nadzorowanie ich pracy podczas realizacji;
    • Nadzór nad zamówieniami materiałów niezbędnych do realizacji robót;
    • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac;
    • Pomoc merytoryczna przy pozyskiwaniu kontraktów.

    Wymagania:

    • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika robót/budowy;
    • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych;
    • Bardzo dobrej organizacji pracy;
    • Umiejętności zarządzania ludźmi i pracy w zespole;
    • Gotowości do wyjazdów służbowych (kontrakty w różnych miejscach Polski);
    • Mile widziana umiejętność kosztorysowania robót.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznej firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Elastyczny, zadaniowy tryb pracy;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • Udział w szkoleniach;
    • Prywatną opiekę medyczną.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

      Prosimy o dopisanie klauzuli:

      Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIMA Polska Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Kierownik robót branży srk , teletechnicznej i energetycznej. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

      Administratorem Pani/Pana danych jest FIMA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02 -822 ul. Poleczki 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a po jej zakończeniu są niezwłocznie usuwane. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.