Oferta pracy

Kierownik robót budowlanych

PG BUDOWAO firmie

  • Bełchatów, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Miejsce pracy : Bełchatów, cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac realizowanych na budowie zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną i zasadami BHP oraz zgodnie z umową zawartą z Inwestorem
  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami
  • Sporządzanie zamówień i organizacja zaopatrzenia w materiały
  • Nadzór nad dokumentacją niezbędną do prowadzenia procesu budowlanego
  • Sporządzanie wycen / kosztorysów ofertowych

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi  bez ograniczeń
  • Wykształcenia wyższego budowlanego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów MS Office, Autocad, Norma Pro
  • Znajomość ogólnych zagadnień prawa budowlanego oraz zamówień publicznych
  • Umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie (8 000 - 12 000 zł/mies. brutto)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
  • Kursy i szkolenia (wewnętrzne, Zewnętrzne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy