Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Budowlanych

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 17.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ST TWAROWSCY sp.j.

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska

    • kompleksowa koordynacja i nadzór nad realizacją robót
    • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości
    • realizacja kontraktu zgodnie z przyjętym budżetem
    • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
    • zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz BHP
    • udział w procesie wyboru podwykonawców, współpraca z podwykonawcami
    • raportowanie z realizacji harmonogramu oraz budżetu kontraktu
    • utrzymywanie relacji z Inwestorem

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe budowlane, minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość prawa budowlanego
    • umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • dyspozycyjność
    • skuteczność w realizacji celów
    • wysokie umiejętności organizacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu i otoczenia
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia do pracy