Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Budowlanych

Janaszek Electric Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie terminów dostaw urządzeń i materiałów oraz kontrola pod względem zgodności z harmonogramem dostaw,

  • rozliczanie podwykonawców i sił własnych,

  • nadzór i bieżąca kontrola budżetu projektu,

  • przygotowanie raportów miesięcznych,

  • weryfikacja dokumentacji projektowych,

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,

  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w Szczecinie (zapewniamy zakwaterowanie),

  • wykształcenie branżowe,

  • uprawnienia do wykonywania robót konstrukcyjnych,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,

  • znajomość branży budowlanej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość programu AutoCAD,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zakwaterowanie.

O nas

Zajmujemy się budową, eksploatacją i serwisem instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych niskiego napięcia oraz automatyki przemysłowej. Prowadzimy budowy instalacji elektrycznych, linii kablowych, stacji transformatorowych na terenie całej Polski. Nasze działania charakteryzuje szybkość, profesjonalizm przy zachowaniu dobrej atmosfery w zespołach będących kluczem do skutecznego działania. Posiadamy liczne referencje, które dotyczą zadań wykonanych w ponad 30-letniej historii Firmy. Jesteśmy wykonawcą działającym na terenie całej Polski w branży elektroenergetyki kolejowej niskiego napięcia.

W związku z rozpoczęciem prac budowlanych na terenie Szczecina szukamy osoby na stanowisko: Kierownik Robót Budowlanych w SZCZECINIE. Szukamy osoby gotowej do pracy w delegacji. Zapewniamy zakwaterowanie.